Tvorba webových stránok

Štúdio Škerák ponúka tvorbu web stránok na báze WordPressu – uživateľského softvéru, ktorý umožnuje jednoduchú on-line úpravu stránok, písanie článkov, tvorbu fotogalérií a mnoho iného z pohodlia Vašej kancelárie alebo domu.

Naprogramovaným stránkam sa dá jednoducho a rýchlo zmeniť celý dizajn, štruktúra, čiastkový, či celý obsah.

WordPress ponúka nádherné dizajny, takmer neobmedzené možnosti vďaka podpore plug-inov, slobodu tvoriť a budovať. Prostredie na správu webstránok je podobné textovým editorom, ako sú Microsoft Word, Open Office alebo mnohé iné. Práca v ňom teda nevyžaduje žiadne skúsenosti s programovaním. WordPress má slovenské rozhranie. Na báze WordPressu sú postavené milióny stránok po celom svete.


Nami vytvorená webová stránka v základnom balíku obsahuje domovskú stránku, logo stránky, niekoľko podstránok s kontaktmi, informáciami o firme alebo produkte. Samozrejmosťou je naprogramovanie menu a podmenu. Integrácia Facebooku a Instagramu je tiež súčasťou balíka.

Začiatok je vždy Vaša predstava. Následne Vám navrhneme štýl a dizajn stránky. Po ich schválení sa stránka naplní základnými Vami dodanými údajmi a textami, prípadne fotografiami. Keď bude všetko pripravené, stránka sa sprístupní pre verejnosť.

Stránky sú tvorené tak, aby ich bolo možné prehliadať vo väčšine dnešných internetových prehliadačov, a to či už na počítačoch, alebo aj na mobilných zariadeniach.

Upozorňujeme, že fotografie použité na stránkach musia byť získane legálnym spôsobom. Musia byť Vaše, alebo zakúpene vo fotobanke. Prípadne musíte mať súhlas autora alebo majiteľa fotografie na jej uverejnenie. Stiahnuté fotografie z iných webov nie je možné legálne používať.


Základná internetová stránka stojí 400 Eur vrátane DPH.

V prípade neskorších úprav sa účtujú jednotlivé úkony:

  • vytvorenie podstránky a zaradenie do menu – 10 Eur
  • zmena textov, kontaktov alebo loga stránky – 10 Eur
  • kompletný redizajn stránky – 100 Eur
  • tvorba iných klientom žiadaných úkonov – cena podľa dohody

Ukážky nami robených stránok nájdete na týchto adresách:

www.skerak.sk

www.gentlemanexpo.sk

www.svadobnyveltrh.sk

www.fotokaravan.sk

www.navlnach.sk

www.detskafotografka.sk

www.weddingproduction.eu

www.pozicajsikaravan.sk

www.tatranskepenziony.sk