Botanical Studio

Od malička milujem rastlinky. Môj 13-ročný syn Riško má aktuálne doma botanickú záhradu a rozmnoží aj nerozmnožiteľné.  A tak po dvadsiatich rokoch vo svadobnom biznise nastal čas na malinkú zmenu, respektíve obmenu, a do svadobného štúdia nám pribudne aj trošku zelene. A ja verím, že v Riškovi budem mať veľkého pomocníka.

 

Sledujte aj moju Facebook-ovú stránku.

Ingrid Littmannová

Roztavená sklenená nádoba veľká. Dá sa pripevniť aj na stenu
Rozmery:
Nádoba: V: 27cm, Š: 5cm
Objem nádoby: 8,6l
Cena: 62E

Roztavená sklenená nádoba na dreve je nový hit, ktorý k nám prichádza z Bali. Ručne vyrábané fúkaním z recyklovaného skla a koreňov z dreva Gamal. Ešte horúce sklo sa umiestni na výrez koreňa a nechá sa zatvrdnúť do tvaru dreva čím sa zaistí jeho dokonalé uchytenie. Každý z týchto výrobkov je jedinečný.
Skutočné majstrovské dielo, ktoré môžete použiť ako kvetináč, akvárium alebo terárium. Jeho použitie nepozná žiadne obmedzenia.
Rozmery:
Nádoba: V: 9cm, Š: 7cm
Stojan: V: 14cm
Cena: 22,50E

Terária taktiež známe aj ako florárium sú v súčasnej dobe veľmi módnou záležitosťou a tiež úžasným dekoratívnym prvkom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Môžte si ho napríklad vyplniť kamienkami, machom, vetvičkami a doplniť ich farebným listím alebo inými darmi prírody. Fantázii sa medze nekladú.
Sklenené Terária majú kovový čierny rám so sklenenou výplňou a otvorom na vloženie predmetov.
Rozmery: 10x10x14cm
Cena bez aranžmánu: 15E

Dekoračný kvetináč alebo váza
Rozmery: 21 x 12,5 x5,5cm
Cena: 21E